הפילוסופיה שלנו

ניתן למצוא אותנו ב- 50 מדינות ברחבי העולם, ג'ון לוקה רואה חשיבות רבה בנוכחות המותג בכמה שיותר מדינות.

 

LUCAFFE היא חברה ידידותית לסביבה, תפיסת עולם שבאה לידי ביטוי במצפון שאנו מעוררים עם הקפה שלנו וברגישות שלנו לסביבה. אנחנו מאמינים בלכבד את הסביבה ובפיתוח בר קיימה.

קפה הוא דבר רציני עבורנו, אנחנו מייצרים קפה עם תשוקה בשביל כל אותם אנשים שאוהבים את הטעם, הארומה ואת המסורת של קפה איכותי.

 

החברה שלנו

החברה נוסדה ב- 1996 כבית קלייה קטן ובוטיק ב-BRESCIA בסמוך לאגם גרדה בצפון איטליה.

קצב הגידול של החברה מרשים מייצור של מיליון פודים בשנה, בתוך פחות מ- 14 שנים החברה מייצרת 2 מיליון פודים בחודש !

אנו מייצרים מוצרים רב לאומיים, באיכות של בית קלייה בוטיק, עם מסורת ותשוקה.

 

ג'ון לוקה

האיש שמאחורי הקפה

 

הודות ליוזמה ולתשוקה של ג'ון לוקה גדלנו במהירות.

בתחילה רכש ציוד מתקדם לקלייה וטחינה של הקפה. בנוסף, רכשנו למפעל מכונה חדשנית לאריזת הפודים בנייר מיוחד, מה שמאוחר יותר הוכח כהצלחה.

 

ב- 2004 התרחבנו והעברנו והעבירו את המטה ל- Carpenedolo, בסמוך לאתר הראשון.

ג'ון לוקה במרץ האופייני לו החל לפתח את מכונות הקפה האקסלוסיביות המותאמות לפודים, תחת השם LA PICCOLA.

 

החיבור של 2 החברות תואם את התפיסה המסורתית של בית קלייה בוטיק, ייצור ועיצוב מכונות קפה – מתן פתרון שלם, קל ואיכותי ללקוח.

 

ג'ון לוקה מספר: "אחרי קריאת מחקרים של הארגון העולמי לרפואה גיליתי שחלק גדול מהמחלות נובע משיעור גבוה של ברזל שנמצא בכלי מטבח, … מכונות קפה, ומזון.

אני סבור שחברות מזון ומפעלים לייצור מכשירי חשמל צריכים להתייחס למזון כמו אל תרופות, מכיוון שאנו מדי יום בולעים מזון שיכול ללא ידיעתנו לגרום למחלות.

לכן בחרתי לייצר מכונת קפה בריאה!

מכונה שמשלבת שני ערכים שאני מאד מאמין בהם:

איכות וקיימות.

השתמשתי במתכת מסוג כסף בגוף החימום של מכונת הקפה. שימוש בכסף וזכוכית (כמיכל למים), מהווים אמצעי הגנה טבעי נגד חיידקים ותורם לחסכון באנרגיה. לא מדובר כאן רק בתהליך ייצור, מדובר פה בבריאות גופנית ונפשית ובמה שאנחנו חושבים שמגיע לנו, ללקוחותינו ולסביבתנו".

 

בחירת הקפה

ג'ון לוקה משגיח באופן אישי על בחירת ורכישת הקפה, הוא טועם דוגמאות מכל משלוח שמגיע לחברה. לעתים קרובות הוא נוסע ברחבי העולם ומבקר במטעי הקפה ואת המגדלים השונים ועוקב מקרוב אחרי תהליך הגידול.

הובלה

אנחנו מאד מקפידים בכל אחד משלבי ההובלה, החל מקצירת חומרי הגלם ועד להגעתם למפעלינו. חלק מפולי הקפה יקרי הערך, כמו Jamaica Blue Mountain מובלים בחביות עץ קטנות בכדי לשמור על הארומה שאין לטעות בה.

 

תערובות

כל אחת מתערובות הקפה היא תוצאה של ערבוב ביחס מדויק בין סוגי הקפה השונים.

התערובות שלנו הן פרי של מחקר נלהב של ג'ון לוקה שבו עושים מבחני טעימות ומנסים לייצר מגוון של תערובות שיתאימו לטעם האישי של כולם.

בנוסף לתערובות הקפה, אנו מציעים קפה חד זני שהנו מיוחד ויוקרתי, כמו לדוגמא: Jamaica Blue Mountain coffe.

 

קלייה

 

תהליך ייצור הקפה נעשה כמו בבית קלייה בוטיק: קלייה עדינה שמלטפת את הקפה. מקבלים פולי קפה באיכות מאד גבוהה ובנוסף פולי הקפה בריאים יותר.

בתהליך הקלייה שומני הקפה והארומה נשמרים, פולי הקפה מתפתחים היטב, שומרים על הניחוח ועם מעט מאד שאריות לחות ותכולת קופאין מוגבלת.

 

טחינה

שלב הטחינה הוא שלב מאד עדין, רגיש ובעל חשיבות עליונה בתוצר הסופי.

אנו טוחנים את הקפה עם המטחנות הטובות ביותר שאי פעם יצרו.

הטחינה נעשית בהעדר חמצן מוחלט ובטמפרטורה נמוכה, בעדינות וברגישות באופן ששומר על סגולות פולי הקפה.

אריזה

כשאנו אורזים את הקפה שלנו (פודים, פולים וקפסולות) אנחנו מאד זהירים בכדי לשמר את הארומה של הקפה לזמן רב. אורזים את הקפה עם חנקן, ללא חמצן על מנת למנוע תהליכי חמצון של הקפה. בדרך זו שומרים על הארומה והמשקה הסופי מתקבל עם קרמה מעוררת קינאה.

שימוש בנייר הפוד בפרט, הנו ערובה לטעם המוצלח של אומנות האספרסו האיטלקי, גם אם מי שמכין את הקפה הוא לא מקצוען בתחום הקפה.

סגור העגלה שלי
סגור נראה לאחרונה
סגור
סגור
קטגוריות